X

E-BOK

Gmina Miejska Nowa Ruda z gazem od HEG

2018-01-10

Budynki Urzędu Miejskiego, Biblioteki, Miejski Ośrodek Kultury, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej a także placówki oświatowe od 1 stycznia 2018 r. korzystają z gazu dostarczanego przez Hermes Energy Group S.A.

– Wygrana w przetargu organizowanym przez Gminę Miejską Nowa Ruda potwierdza, że nasza Spółka oferuje dostosowane do potrzeb usługi, w bardzo konkurencyjnych cenach - mówi Piotr Kasprzak, Członek Zarządu ds. Operacyjnych HEG. 

- W postępowaniu o zamówienie publiczne, którego przedmiotem jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego dla Gminy Miejskiej w Nowej Rudzie i dla jednostek organizacyjnych, najkorzystniejszą ofertę złożyła firma Hermes Energy Group S.A. – wyjaśnia Tomasz Kiliński, Burmistrz Nowej Rudy. - Podpisana umowa na dostawę wysokometanowego gazu ziemnego do instalacji znajdujących się w obiektach Gminy Miejskiej Nowa Ruda obowiązuje do 31 grudnia 2019 r.

Jednostki samorządu terytorialnego coraz częściej poszukują najlepszego dostawcy gazu na wolnym rynku. Od początku roku spółka HEG będzie zapewniać błękitne paliwo również w wybranych podmiotach gminnych w Wiśle, Szczyrku, Pszczynie i Krynicy Zdrój.
 

Do góry

Zmień sprzedawcę gazu i prądu na HEG

0% ryzyka! 0zł kosztów!

Dziękujemy

za wypełnienie formularza

 

Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim, jeżeli pozwalają na to ustawienia Twojej przeglądarki internetowej. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę.
Poznaj szczegóły i możliwość zmiany ustawień w Polityce Prywatności.

zamknij x
var aaa;