Hermes Energy Group S.A. nagrodzony statuetką Innowatory Wprost 2015

Hermes Energy Group S.A został uznany za firmę wprowadzającą innowacyjne rozwiązania w kategorii Energetyka według rankingu „Innowatory Wprost 2015”. Firmę doceniono za otwarte podejście do zmian na rynku energetycznym, zwłaszcza w sektorze gazu ziemnego.

5 października w Warszawie po raz piąty zostały przyznane nagrody INNOWATORY WPROST dla najbardziej innowacyjnych firm na polskim rynku. Statuetki przyznano w 8 kategoriach, którymi były: Farmacja, Energetyka, Przemysł, Budownictwo, Usługi dla biznesu, Telekomunikacja/IT, Finanse i Nauka.

Wśród nagrodzonych w kategorii Energetyka znalazła się spółka Hermes Energy Group S.A, która otrzymała statuetkę za innowacyjne rozwiązania w sektorze energetycznym oraz otwarte podejście do zmian na rynku energetycznym, zwłaszcza w sektorze gazu ziemnego. Za sprawą Hermes Energy Group S.A., około 250 polskich przedsiębiorstw zaledwie w ciągu roku poczuło co naprawdę znaczy oferta „szyta na miarę”. – Od początku każdy klient dostaje u nas swojego opiekuna, który potrafi ocenić indywidualne potrzeby firmy i szybko zaproponować jedyne w swoim rodzaju, maksymalnie elastyczne rozwiązanie – tłumaczy Piotr Kasprzak, członek zarządu ds. operacyjnych Hermes Energy Group.

– Nasi sprzedawcy są w stanie nie tylko zaproponować konkurencyjną cenowo ofertę, czy rozwiązać problemy firm związane z bieżącą eksploatacją gazu ziemnego, ale także odpowiedzialnie doradzić najkorzystniejsze rozwiązania już na etapie projektowania nowych firm czy planowania nowych obszarów działalności. Tę przewagę konkurencyjną zawdzięczamy właśnie wysoko wyspecjalizowanej kadrze pracowników - wyjaśnia Piotr Kasprzak.

INNOWATORY WPROST to nagroda przyznawana od 2011 r. W latach 2011-2013 nagrody były przyznawane na podstawie „Listy 500 najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw” opracowywanej przez zespół Instytutu Nauk Ekonomicznych Polskiej
Akademii Nauk. Obecnie podstawą do wyróżnienia tych, którzy inwestują w innowacje jest autonomiczne badanie Innovation Research 2015. Statuetki INNOWATORÓW WPROST trafiły do najlepszych firm w najbardziej dynamicznych sektorach gospodarki.


Więcej informacji o Hermes Energy Group S.A. w artykule Wprost.

  • Giełda

Kraj

  • 1
  • 2

Świat

  • 1
  • 2
Do góry

Zmień sprzedawcę gazu na HEG

0% ryzyka! 0zł kosztów!

Dziękujemy!

za wypełnienie formularza

 
Strona, aby działać, korzysta z plików cookies. Zasady akceptacji plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki. więcej informacji