• Partner Handlowy

    Miejsce pracy: cała Polska

    Nawiążemy współpracę z osobami posiadającymi własne struktury sprzedażowe, doświadczenie w sprzedaży do klienta końcowego (liderzy struktur sprzedażowych, również z sektora MLM, D2D, Telesprzedaż, konsultanci). W szczególności poszukujemy grup sprzedażowych, do sprzedaży:

    – umów energii elektrycznej,

    – umów paliwa gazowego.

    Jeżeli spełniasz którykolwiek z poniższych warunków:

    – posiadasz gotową, zorganizowaną strukturę sprzedażową

    – pracowałeś lub pracujesz jako konsultant – sprzedawca

    – masz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

    – zawierałeś umowy z klientami indywidualnymi i biznesowymi (D2D, B2B, B2C)

    – jesteś osobą komunikatywną

    – cenisz sobie niezależność

    dołącz do grona naszych współpracowników.

    Oferujemy:

    – stabilność biznesową oraz proste zasady współpracy

    – najatrakcyjniejszy na rynku system prowizyjny

    – szybki i częsty system rozliczeń

    – samochód służbowy

    – dedykowaną opiekę posprzedażową

    – wsparcie marketingowe

    – wsparcie sprzedaży w postaci szkoleń, konkursów i premii

    Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji na adres: sprzedazagencyjna@heg.com.pl   wpisując w tytule maila „Partner biznesowy”.

  • Specjalista ds. obrotu energią elektryczną

    Miejsce pracy: Warszawa

    Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
    Oczekiwana liczba godzin pracy w tygodniu: 40

    Zakres obowiązków:

    – Obrót energią elektryczną oraz prawami majątkowym na rynku

    – Zarządzanie portfelem energii elektrycznej

    – Współpraca z OSP w zakresie zgłaszania grafików

    – Aktywny udział w tworzeniu i realizacji strategii handlowej spółki

    – Analiza danych oraz przygotowywanie raportów zawierających opis sytuacji rynkowej oraz rekomendacje transakcyjne

    Wymagania:

    – Wykształcenie wyższe

    – Doskonała znajomość zasad funkcjonowania rynku energii w Polsce i Europie

    – Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację biznesową

    – Zaawansowana znajomość pakietu MS Office

    – Znajomość narzędzi analitycznych Thomson Reuters / Bloomberg

    – Licencja Maklera Giełd Towarowych

    Oferujemy:

    – Umowę o pracę na czas nieokreślony po 3-miesięcznym okresie próbnym

    – Atrakcyjne wynagrodzenie

    – Dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej

    – Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

    Proces rekrutacji:

    Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą prosimy o przesłanie CV i list motywacyjny klikając w przycisk aplikowania.

    Prośba o dodanie w CV klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.”

  • Pracownik ds. Telesprzedaży

    Gwarantujemy ciekawe doświadczenie i rozwój w firmie, która dynamicznie rośnie i stale otwiera się na nowe wyzwania.
    Poszukujemy osób otwartych, cierpliwych i lubiących kontakt z ludźmi.

    – Przedłużanie umów z obecnymi Klientami

    – Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów Indywidualnych poprzez kontakt telefonicznych i mailowy

    – Obsługa i sprzedaż usług dodatkowych do bazy obecnych Klientów

    – Komunikacja pisemna i ustna z Klientem

    – Kompletowanie dokumentów i przygotowywanie umów z Klientami

    - Budowanie długotrwałcyh relacji z Klientami

    Umiejętności:

    – Komunikatywność

    – Sumienność, dbałość o szczegóły, terminowość

    – Umiejętność określenia priorytetów

    – Umiejętność współpracy w zespole

    Wymagania:

    – Doświadczenie w telefonicznej sprzedaży usług dla domu, min. 2 lata

    – Dobra znajomość pakietu MS Office

    – Doświadczenie w sprzedaży usług energii (prąd, gaz) będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    – Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

    – Poszerzanie wiedzy branżowej i w zakresie procesów obsługi Klienta

    – Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Asystent w Dziale Marketingu

    – Aktywne wsparcie Działu Marketingu w bieżącej pracy

    – Pilnowanie statusów aktualnie prowadzonych projektów

    – Opieka nad dokumentacją

    Wymagania:

    – Studenci III, IV lub V roku

    – Średnio-zaawansowana znajomość pakietu MS Office

    – Skrupulatność i rzetelność

    – Umiejętność pracy pod presją czasu

    – Bardzo dobre zarządzanie własną pracą

    Oferujemy:

    – Przyjazną atmosferę

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883."

Dołącz do nas, zacznij rozwijać swoje talenty i wspólnie budujmy rynek gazu w Polsce.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie ceni się profesjonalizm, zaangażowanie i jednocześnie istnieje możliwość rozwoju osobistego oraz zawodowego na wielu płaszczyznac, to możesz przestać szukać, ponieważ jesteś we właściwym miejscu.

Do góry

Zmień sprzedawcę gazu na HEG

0% ryzyka! 0zł kosztów!

Dziękujemy!

za wypełnienie formularza